امروز: چهارشنبه 2 بهمن 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

طراحی داخلی

طراحی داخلی دسته: معماری
بازدید: 68 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 14409 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 75

امروزه IDS در نهمین سالگرد خود در زمینه طراحی مسکونی عصر حاضر در جایگاه اول قرار دارددر واقع نمایشگاه سه ونیم روزه ای است که در آن جدیدترین لوازم خانگی کانادا و لوازم برقی و موردنیاز خریداران اختصاصی به نمایش گذاشته شده اندطراحان معروف بین المللی ، معماران وسایر اشخاص برجسته در زمینه طراحی ارائه های محرک و پویایی به اجرا گذاشته اندآثار خلاقانه به

قیمت فایل فقط 3,900 تومان

خرید

طراحی داخلی

امروزه IDS در نهمین سالگرد خود در زمینه طراحی مسکونی عصر حاضر در جایگاه اول قرار دارد.در واقع نمایشگاه سه ونیم روزه ای است که در آن جدیدترین لوازم خانگی کانادا و لوازم برقی و موردنیاز خریداران اختصاصی به نمایش گذاشته شده اند.طراحان معروف بین المللی ، معماران وسایر اشخاص برجسته در زمینه طراحی , ارائه های محرک و پویایی به اجرا گذاشته اند.آثار خلاقانه به عنوان آخرین و جدیدترین رویدادها درزمینه طراحی جلوه نمایی می کند.
IDS با حضور متخصصان طراح ومصرف کننده های متعدد و رسانه ها برگزار می شود.هر کدام از 50000 بازدید کننده ای که هر ساله حضور پیدا می کنند،به قصد خرید یا سفارش و یا کسب اطلاعات در زمینه خدمات و محصولات طراحی مراجعه می کنند.

تاریخچــه
نمایشگاه طراحی داخلی درتورنتو توسط Steven Levy و Shauna Levy برپا شد.Levy با تجربه 25 ساله در زمینه نمایشگاه "تجارت و مصرف کننده" و نیز صنعت طراحی فرصتی را برای طراحی شهری معاصر ایجاد کرد تا هم متخصصان طراحی و هم عموم مردم به بهترین طرح ها در زمینه طراحی برای خانه ها دسترسی داشته باشند.
نخستین نمایشگاه طراحی داخلی در ژانویه 1999 تؤام با هیاهوی عظیمی برپا شد و به شدت توسط رسانه ها و طراحان و مصرف کننده ها مورد توجه قرار گرفت و با حضور 25000 بازدید کننده واقعه بی نظیری در آمریکای شمالی بود که توسط مؤسس مجله Wall Paper Tyler Brule,ومجریان برجسته ای چون Gijs Bakker از 'Droog Design' هلند و طراح و سازنده 'America Furniture' , 'Holly Hunt' راه اندازی شده بود.
شرکت های طراحی داخلی برجسته کانادا 'Cecconi Simone','Del Terrelonge', 'Gluckstein Design Planning' و 'Powell &Bonnell' , هر کدام فضای نشیمنی به مساحت 60 فوت مربع را طراحی کردند که بازتابی از جدیدترین نمونه های طرح های مسکونی می باشد و 275 ارائه دهنده بهترین طرح ها را به نمایش گذاشتند.اکنون در نهمین سال خود , انرژی و سرزندگی IDS و جایگاه آن در طراحی داخلی همچنان در حال رشد و ترقی می باشد.

طراحی داخلی چیست؟

طراحی داخلی مجموعه دانش " فن و هنری است که با عناصر متعلقه و مرتبطش از قبیل فرم رنگ بافت و .... سعی در بهینه سازی فضاها و دست یابی به کارائی و کار کرد مناسب در کنار زیبائی " معانی و معناها میباشد.طراحی داخلی با ایجاد مجموعه ای از بایدها و نبایدها "کثرت ها و کاستی ها "و قرار دادن فرم در برابر فرم و فضا " طبیعت در برابر هندسه ( معماری ارگانیک ) " داخل در برابر خارج  و همچنین قدرت و منطق مردانه از یک سو و احساسات زنانه از سوی دیگر (که در اوج وجود به تفاهم رسیده اند )می کوشد ارتباط معنائی و فرمال ( fomal )را مفهوم بخشد .در واقع طراحی داخلی به وسیله این ترکیب می خواهد به اهداف مورده نظر خود در طراحی فضا دست یابد.

در طراحی داخلی با ایجاد ضرب و اهنگ در هندسه می توان احساسات انسانی را بیدار ساخت در تمامی ابعاد نفوذ کرد و حرکتهائی غیر از حرکتهای عمودی و افقی ایجاد کرد.

ما در معماری با فرکانس های نوری که طول و عرض و ارتفاع را تعریف می کنند، سروکار داریم و موقعی که این سه به موجزترین شکل واقع شود، شما احساس زیبایی می کنید .

    مجموعه ای از اشکال هندسی، که به صورت مجرد و بی هیچ واسطه ای در فضایی دو بعدی تعین یافته اند. تناسبات، ابعاد، غلظت، تونالیته رنگ های استفاده شده و تحریکات حسی موجود در هر اثر ، بیانگر هماهنگی دقیق در اجزاء است.

انسان به واسطه گرافیك محیطی در کنار طراحی داخلی با محیط پیرامون خود سخن می گوید ، و با دیگران ارتباط برقرار  می كند.  طراحی داخلی در ایجاد  فضایی مطلوب و دلنشین برای افراد جامعه  نقش موثردارد.

محیط مناسب  یعنی فضایی كه بشر در آن بتواند فارغ از  فشارهای ناخواسته روانی  رشد كرده و شكوفا شود و این از خواسته های عقلانی و منطقی  هر جامعه است. گرافیك " محیط زیبایی بصری و نظم  و هماهنگی مطلوب  فضا است.

مقصود از  تمام طرح های گرافیكی برای  محیط  داخلی و خارجی – ایجاد  فضایی برای زندگی  پر نشاط و سالم و قانع  كننده است.

مشخص كردن یك مكان از مكانی دیگر ، زیبا سازی  ، نظم و انسجام  بخشیدن به فضای و گسترش حیطه فعالیت طراحی داخلی، از  اهداف گرافیك محیطی  به شمار می رود.

امروزه خلاقیت در حوزه های مختلف طراحی مهمترین عامل برای به وجود آمدن اثری پویا و جلب كننده است به همین دلیل طراحان با تلاش مداوم سعی به خلق آثاری دارند كه بتواند بیشترین تاثیر كیفی را در زندگی انسان ایجاد كند . در ادامه تصاویری از یك مبلمان جمع شونده با طراحی كاملا خلاق را مشاهده خواهید كرد . 

 The Obelisk  به معنی یك ستون تك عمودی با نوكی هرمی شكل كه قسمت های بالایی آن باریك تر است .

قیمت فایل فقط 3,900 تومان

خرید

برچسب ها : پروژه , پژوهش , شهرسازی‌ , معماری , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پروژه , دانلود پژوهش , دانلود مقاله , دانلود جزوه , دانلود تحقیق , طراحی داخلی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
بسته آموزشی کسب در امد از تعمیر لامپ کم مصرف (تخفیف 50%به مدت محدود)

لذت درآمدزایی ساعتی ۳۵٫۰۰۰ تومان در منزل
فقط با ۵ ساعت کار در روز درآمد روزانه ۱۷۵٫۰۰۰ تومانی

دانلود بسته آموزشی کسب در امد از تعمیر لامپ کم مصرف (تخفیف 50%به مدت محدود)