امروز: یکشنبه 29 دی 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

طرح هادی روستای شیرعلی آباد

طرح هادی روستای شیرعلی آباد دسته: جغرافیا
بازدید: 80 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 15695 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 55

b موقعیت نسبی موقعیت نسبی هر مكان عبارت است از ارتباط آن با سكونتگاههای اطراف و نحوه استقرار در پهنه شهرستان روستای شیرعلی‌آباد در فاصله 6 كیلومتری شمال گرگان واقع شده كه از نظر موقعیت نسبی در استان گلستان، شهرستان گرگان، بخش مركزی و دهستان انجیراب قرار دارد این روستا از سمت شمال به روستای سیستان محله با فاصله 3 كیلومتر و روستای قرنجیك با فاصل

قیمت فایل فقط 3,900 تومان

خرید

طرح هادی روستای شیرعلی آباد

- پیشینه و زمینه

1-1 بررسی اجمالی موقعیت سیاسی و جغرافیایی روستا و پیشینه تاریخی آن

موقعیت جغرافیایی هر مكان را می‌توان بر حسب دو عامل موقعیت نسبی و موقعیت ریاضی مورد بررسی قرار دارد.

b موقعیت ریاضی

از نظر موقعیت ریاضی، روستای شیرعلی‌آباد در ارتفاع 110 متری از سطح آبهای آزاد جهان و 54 درجه و 22 دقیقه طول شرقی و 36 درجه و 53 دقیقه عرض شمالی واقع شده است. (فرهنگ آبادیها و مكانهای مذهبی كشور ، سال 1365)

b موقعیت نسبی

موقعیت نسبی هر مكان عبارت است از ارتباط آن با سكونتگاههای اطراف و نحوه استقرار در پهنه شهرستان.  روستای شیرعلی‌آباد در فاصله 6 كیلومتری شمال گرگان واقع شده كه از نظر موقعیت نسبی در استان گلستان، شهرستان گرگان، بخش مركزی و دهستان انجیراب قرار دارد. این روستا از سمت شمال به روستای سیستان محله با فاصله 3 كیلومتر و روستای قرنجیك با فاصله 7 كیلومتر، از شمال شرق به روستای مامایی با فاصله 2 كیلومتر، از شمال غرب به روستای قلعه محمود با فاصله 1 كیلومتر، از جنوب شرق به روستای اجابن با فاصله 5 كیلومتر و از جنوب به روستای زنگی محله با فاصله 5 كیلومتر و شهر گرگان با فاصله 6 كیلومتر محدود می‌شود. در سمت غرب و شرق روستا نیز زمینهای كشاورزی و رودخانه انجیراب (شرق) واقع شده است.

b پیشینه تاریخی

از قدمت تاریخی روستا اطلاعات مبسوطی در دست نیست، اما بر اساس گفتگویی كه با دهیار و رئیس شورای اسلامی قلعه محمود صورت گرفته، عنوان شد كه اولین فردی كه به روستا وارد شده شیرعلی نام داشته و از سیستان مهاجرت كرده بود. به همین دلیل روستا شیرعلی‌آباد نامیده شد. این روستا قدمتی 50 ساله دارد.

قیمت فایل فقط 3,900 تومان

خرید

برچسب ها : طرح هادی روستای شیرعلی آباد , روژه , پژوهش , شهرسازی‌ , معماری , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پروژه , دانلود پژوهش , دانلود مقاله , دانلود جزوه , دانلود تحقیق , Shirali Abad village conductor plan

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
بسته آموزشی کسب در امد از تعمیر لامپ کم مصرف (تخفیف 50%به مدت محدود)

لذت درآمدزایی ساعتی ۳۵٫۰۰۰ تومان در منزل
فقط با ۵ ساعت کار در روز درآمد روزانه ۱۷۵٫۰۰۰ تومانی

دانلود بسته آموزشی کسب در امد از تعمیر لامپ کم مصرف (تخفیف 50%به مدت محدود)